Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

ABC Kompresory

”ABC Kompresory” uzupełnia ofertę rynkową o sprężarki tłokowe oraz sprężarki śrubowe AEG (Elektrolux). ABC Kompresory nawiązało kontakt z producentem sprężarek i jako jedyny importuje kompresory „AEG” bezpośrednio od producenta. ABC Kompresory korzysta z doświadczenia specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży. Serwis gwarancyjny w ABC Kompresory zabezpieczają wysokiej klasy technicy.


ABC Kompresory z każdym dniem poszerza swoją ofertę.

Proponujemy spręzarki tłokowe; B50/26 o pojemności zbiornika 50 litrów napięcie V 230 ciśnienie 10 bar                                             sprężarka tłokowa B100/26 o pojemności zbiornika 100 litrów napięcie 230V ciśnienie 10 bar; Kompresor tłokowy B100/36 o pojemności zbiornika 100 litrów napięcie 230V wydajność l/min;360;sprężarka olejowa B150/36 pojemność zbiornika 150 litrów napięcie 230V wydajność 360 l/min ciśnienie 10 bar; sprężarka tłokowa B300/59 pojemność zbiornika 270 litrów napięcie 400V ciśnienie 10 bar wydajność 590 l/min;B300-52 zbiornik 270 litrów wydajność 525 l/min ciśnienie 10bar napięcie 400V; B300-51 napięcie 400V zbiornik 270 litr. ciśnienie 10 bar wydajność 485 l/min; sprężarka tłokowa B200-36 ciśnienie 10 bar zbiornik 200 litrw napięcie 230V. Na zamówienie dostarczamy sprężarki śrubowe od 1000 do 5000 z projektowaniem i budowa instalacji.

Oferowane sprężarki ( kompresory ) renomowanej firmy AEG ( Elektrolux ) stosowane są do zasilania narzędzi pneumatycznych ( szlifierki, polerki podnośniki, klucze )  w motoryzacji, serwisach samochodowych, warsztatach naprawczych, serwisach wulkanizacji i wymiany opon samochodowych w lakierniach proszkowych i tradycyjnych. W budownictwie do piaskowania renowacji elewacji, czyszczenia konstrukcji stalowych, malowania, zasilania narzędzi pneumatycznych, podnośników młotów, kluczy i tynkowania niezastąpiona jest sprężarka ( kompresor ) śrubowa.
W przedsiębiorstwach produkcyjnych do napędzania wielu urządzeń o napędzie pneumatycznym niezbędna jest sprężarka śrubowa pracująca w trybie ciągłym.
AEG produkuje niezawodne i sprawdzone na rynku sprężarki które ABC Kompresory oferuje jako jedyny przedstawiciel w Polsce.
Posiadamy w ofercie szeroki asortyment sprężarek (kompresorów) dla małych i średnich firm do zastosowań w szerokim zakresie.
Na zamówienie jesteśmy gotowi dostarczyć każdy kompresor (sprężarkę) znajdujący się w katalogu.
Dysponujemy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej sprężarki (kompresora) dla potrzeb każdej firmy, malowanie, tynkowanie, piaskowanie w budownictwie. Motoryzacja a w szczególności wulkanizacja i lakiernictwo oraz mechanika samochodowa.
Potrzebujesz niezawodnej sprężarki (kompresora) to AEG wyprodukowało właśnie dla ciebie takie urządzenie.

 Sprężarka tłokowa

 Sprężarka tłokowa jest podstawowym wyposażeniem warsztatu motorazycyjnego, zakładu wulkanizacyjnego, wymiana opon i podnośniki to miejsca gdzie sprężarki powietrza uruchamiają narzędzia pneumatyczne.

Kompresor do malowania małych jak i dużych powierzchni jest niezastąpionym urządzeniem. Sprężarka używana do malowania jest niezastąpiona.

Sprzedawana przez ABC Kompresory sprężarka tłokowa cena nie odbiega od cen oferowanych przez innych sprzedawców. Jakość i gwarancja jakości to producent "Fiac"który produkuje sprężarki do kompresora AEG /Elektrolux.

Na Allegro sprężarki wystawione są w cenach jakie znajdziesz w naszym sklepie. Sprzedaż kompresorów odbywa się w sklepie oraz poprzez internetowy sklep a na Allegro kompresor powietrza ceny promocyjne. Kompresor ceny promocyjne tylko u nas.

 

Kompresory śrubowe

Kompresory śrubowe znajdują zastosowanie w tych dziedzinach gdzie sprężone powietrze o wysokim ciśnieniu musi być dostarczane w sposób ciągły i w dużych ilościach. Sprężarki śrubowe w firmach gdzie stosuje się narzędzia pneumatyczne, podnośniki pneumatyczne, klucze pneumatyczne w motoryzacji, szlifierki pneumatyczne, młoty pneumatyczne, piaskarki w budownictwie oraz do malowania dużych powierzchni. Sprężone powietrze jest obecnie stosowane do wykonywania wielu zadań w przemyśle. Przemysłowe sprężarki śrubowe powietrza dostarczamy na zamówienie. Kompresory śrubowe które dostarcza producent sprężarek "Fiac" dla AEG Elektrolux są niezawodne i bezawaryjne. Na allegro sprężarki śrubowe można kupić tylko na zamówienie.

 

Odbiór osobisty Tychy siedziba firmy Sosnowa 7.  

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
0,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory