Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

ABC Kompresory

”ABC Kompresory” uzupełnia ofertę rynkową o sprężarki tłokowe oraz sprężarki śrubowe AEG (Elektrolux). ABC Kompresory nawiązało kontakt z producentem sprężarek i jako jedyny importuje kompresory „AEG” bezpośrednio od producenta. ABC Kompresory korzysta z doświadczenia specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży. Serwis gwarancyjny w ABC Kompresory zabezpieczają wysokiej klasy technicy.


ABC Kompresory z każdym dniem poszerza swoją ofertę.

Proponujemy spręzarki tłokowe; B50/26 o pojemności zbiornika 50 litrów napięcie V 230 ciśnienie 10 bar                                             sprężarka tłokowa B100/26 o pojemności zbiornika 100 litrów napięcie 230V ciśnienie 10 bar; Kompresor tłokowy B100/36 o pojemności zbiornika 100 litrów napięcie 230V wydajność l/min;360;sprężarka olejowa B150/36 pojemność zbiornika 150 litrów napięcie 230V wydajność 360 l/min ciśnienie 10 bar; sprężarka tłokowa B300/59 pojemność zbiornika 270 litrów napięcie 400V ciśnienie 10 bar wydajność 590 l/min;B300-52 zbiornik 270 litrów wydajność 525 l/min ciśnienie 10bar napięcie 400V; B300-51 napięcie 400V zbiornik 270 litr. ciśnienie 10 bar wydajność 485 l/min; sprężarka tłokowa B200-36 ciśnienie 10 bar zbiornik 200 litrw napięcie 230V. Na zamówienie dostarczamy sprężarki śrubowe od 1000 do 5000 z projektowaniem i budowa instalacji.

Oferowane sprężarki ( kompresory ) renomowanej firmy AEG ( Elektrolux ) stosowane są do zasilania narzędzi pneumatycznych ( szlifierki, polerki podnośniki, klucze )  w motoryzacji, serwisach samochodowych, warsztatach naprawczych, serwisach wulkanizacji i wymiany opon samochodowych w lakierniach proszkowych i tradycyjnych. W budownictwie do piaskowania renowacji elewacji, czyszczenia konstrukcji stalowych, malowania, zasilania narzędzi pneumatycznych, podnośników młotów, kluczy i tynkowania niezastąpiona jest sprężarka ( kompresor ) śrubowa.
W przedsiębiorstwach produkcyjnych do napędzania wielu urządzeń o napędzie pneumatycznym niezbędna jest sprężarka śrubowa pracująca w trybie ciągłym.
AEG produkuje niezawodne i sprawdzone na rynku sprężarki które ABC Kompresory oferuje jako jedyny przedstawiciel w Polsce.
Posiadamy w ofercie szeroki asortyment sprężarek (kompresorów) dla małych i średnich firm do zastosowań w szerokim zakresie.
Na zamówienie jesteśmy gotowi dostarczyć każdy kompresor (sprężarkę) znajdujący się w katalogu.
Dysponujemy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej sprężarki (kompresora) dla potrzeb każdej firmy, malowanie, tynkowanie, piaskowanie w budownictwie. Motoryzacja a w szczególności wulkanizacja i lakiernictwo oraz mechanika samochodowa.
Potrzebujesz niezawodnej sprężarki (kompresora) to AEG wyprodukowało właśnie dla ciebie takie urządzenie.

 Sprężarka tłokowa

 Sprężarka tłokowa jest podstawowym wyposażeniem warsztatu motorazycyjnego, zakładu wulkanizacyjnego, wymiana opon i podnośniki to miejsca gdzie sprężarki powietrza uruchamiają narzędzia pneumatyczne.

Kompresor do malowania małych jak i dużych powierzchni jest niezastąpionym urządzeniem. Sprężarka używana do malowania jest niezastąpiona.

Sprzedawana przez ABC Kompresory sprężarka tłokowa cena nie odbiega od cen oferowanych przez innych sprzedawców. Jakość i gwarancja jakości to producent "Fiac"który produkuje sprężarki do kompresora AEG /Elektrolux.

Na Allegro sprężarki wystawione są w cenach jakie znajdziesz w naszym sklepie. Sprzedaż kompresorów odbywa się w sklepie oraz poprzez internetowy sklep a na Allegro kompresor powietrza ceny promocyjne. Kompresor ceny promocyjne tylko u nas.

 

Kompresory śrubowe

Kompresory śrubowe znajdują zastosowanie w tych dziedzinach gdzie sprężone powietrze o wysokim ciśnieniu musi być dostarczane w sposób ciągły i w dużych ilościach. Sprężarki śrubowe w firmach gdzie stosuje się narzędzia pneumatyczne, podnośniki pneumatyczne, klucze pneumatyczne w motoryzacji, szlifierki pneumatyczne, młoty pneumatyczne, piaskarki w budownictwie oraz do malowania dużych powierzchni. Sprężone powietrze jest obecnie stosowane do wykonywania wielu zadań w przemyśle. Przemysłowe sprężarki śrubowe powietrza dostarczamy na zamówienie. Kompresory śrubowe które dostarcza producent sprężarek "Fiac" dla AEG Elektrolux są niezawodne i bezawaryjne. Na allegro sprężarki śrubowe można kupić tylko na zamówienie.

 

Odbiór osobisty Tychy siedziba firmy Sosnowa 7.  

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory