Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

Zamówienia realizowane natychmiast po przyjęciu i potwierdzeniu.

ABC Kompresory zakupione urządzenia wysyła w następnym dniu po złożeniu zamówienia firmą kurierską. Zamówienia złożone przed godziną 9,oo realizuje w tym samym dniu. Odbiór w magazynie w czasie dostosowanym do potrzeb kupującego.

 

Na składzie magazynowym posiadamy wybrane a zarazem najpopularniejsze sprężarki tłokowe produkowane przez AEG oraz sprężarki tłokowe ”Gudepol” które uzupełniają nasz asortyment.


Zamówienia z terenu kraju realizujemy w dniu zaksięgowania a zamówiony kompresor śrubowy AEG dostarcza wyspecjalizowana firma kurierska. Kompresory produkowane przez „Gudepol” dostarcza bezpośrednio producent za pośrednictwem firmy kurierskiej.


Na zamówienie w terminie uzgodnionym z odbiorcą oraz producentem możemy dostarczyć każdy kompresor śrubowy dostosowany do potrzeb zamawiającego przedsiębiorcy.

Nasi specjaliści dojadą do miejsca wskazanego przez zamawiającego w celu oceny jakie urządzenie (sprężarka śrubowa lub sprężarka tłokowa) o jakiej mocy i wydajności powinno być zainstalowane w dostosowaniu do potrzeb stanowiska pracy.


Dojazd specjalisty do; Katowice, Gliwice, Piekary, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Mikołów, Siemianowice, Pszczyna, Kobiór i okoliczne miejscowości w połączeniu ze złożonym zamówieniem jest bezpłatny.


Wykonujemy instalacje pneumatyczne dla dostarczonych przez ABC Kompresory urządzeń produkowanych przez AEG oraz „Gudepol”


Potrzebujesz porady- udzielą jej telefonicznie specjaliści. Zadzwoń a pomożemy !!!!

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory