Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

SPRĘŻARKA ŚRUBOWA AEG/Electrolux/ SC 500

AEG wprowadza na rynek produkt o unikalnej sprawdzonej i niezawodnej konstrukcji. ABC KOMPRESORY jest jedynym importerem tych urządzeń w kraju i zapewnia ceny producenta

Zasada działania sprężarki śrubowej różni się zasadniczo od sprężarki tłokowej gdzie powietrze sprężane jest przez zmniejszenie powierzchni pomiędzy tłokiem a głowicą cylindra. W sprężarce śrubowej sprężanie powietrza następuje poprzez zmniejszenie przestrzeni między obracającymi się ślimakami.

 

Sprężarki śrubowe mogą być olejowe i bezolejowe.

W sprężarkach olejowych do komory sprężania wtłaczany jest olej który uszczelnia przestrzeń pomiędzy śrubami. W tych urządzeniach stosujemy separatory oleju oraz filtry sprężonego powietrza, cząstek stałych, oleju i wody.

W sprężarkach bezolejowych jednostopniowych ciśnienie osiągane na zaworze końcowym jest niższe niż w sprężarkach olejowych i wynosi max 10bar a w olejowych do 13bar.

W przemyśle najlepiej sprawdzają się sprężarki olejowe nie wymagają one osobnego pomieszczenia gdyż ich praca jest stosunkowo cicha a drgania jakie wytwarzają nie powodują zakłóceń w pracy innych urządzeń.

 

AEG wprowadza na rynek produkt o unikalnej sprawdzonej i niezawodnej konstrukcji.

ABC KOMPRESORY jest jedynym importerem tych urządzeń w kraju i zapewnia ceny producenta

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory