Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

Kompresor do malowania we własnym zakresie

ABC Kompresory poleca sprężarki tłokowe AEG B50/26 do zastosowania w pracach domowych. Wydajność; 250l/min Waga tylko; 50 kg Napięcie; V 230

Kompresor, kompresory do malowania.

Kmpresory tłokowe AEG to bardzo dobry kompresor dla amatorów do wykonywania prac remontowych przy użyciu sprężonego powietrza we własnym zakresie. 

Kompresory AEG cechuje bardzo dobra wydajność przy niewielkiej wade urządzenia. Nasze kompresory w trakcie pracy hałasują tylko do 74 decybeli. W porównianiu ze spręzarkami  innych producentów to duża różnica. Waga naszych urządzeń to również zaleta. Przy kożystaniu ze sprężarki o wydajności 360l/min zabudowanen nas zbiorniku 1000 litrów mozemy samodzielnie przemieszczać kompresor który dodatkowo wyposarzony jest w koła i wygodny uchwyt.

Kompresor olejowy

Kompresor olejowy AEG B/50/26 charakteryzują się cichą pracą i bardzo dobrą wydajnością sprężonego powietrza. Kompresor posiada zbiornik powietrza 50 litrów. Konstrukcja zwarta i bardzo lekka bo waga to tylko 50 kg. Zbiornikpowietrza wyposażony w dwa koła co zapewnia łatwe przemieszczanie a każdy dorosły może sprężąrki po prostu wziąć pod pachę i przenieść w dowolne miejsce. Sprężarki AEG to gwarancja cichej pracy B50/26 to 70 dB.

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory