Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

ABC KOMPRESORY poszerza swoją ofertę o sprężarki Fini

Kompresory znanego Włoskiego producenta FINI dostępne w moim sklepie. Nawiązałem współpracę z dystrybutorem tych dobrze ocenianych kompresorów i mam możliwość zaoferować je w swoim sklepie.

Kompresory Fini w ABC KOMPRESORY

Nawiązałem wspólpracę z krajowym dystrybutorem sprężarek tłokowych, sprężarek śrubowych znanego włoskiego producenta FINI.

Nasza oferta jest nieustannie wzbogacana o nowe produkty oraz nowych producentów. Wychodzę z założenia iż powinno w sklepie znaleźć się więcej sprężarek od różnych producentów. Ta różnorodność pomoże kazdemu z zainteresowanych zakupem sprężarki powietrza na dobranie odpowiedniego kompresora do swoich potrzeb. 

Cena kompresora

Cena kompresora ma duże znaczenie dla kupujacego. W moim sklepie ceny są zróżnicowane w zależności od producenta. Staram się o oferowanie produktów znanych i cenionych producentów w cenach konkurencyjnych.

 

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dzisiaj szeroką gamę sprężarek. Posiadamy w swojej ofercie sprężarki powietrza AEG i to jest nasz flagowy produkt jaki oferujemy. Poza tym Gudepol i Fini to dla mniej wybrednych klientów.

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory