Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

kompresor, sprężarki powietrza Gudepol w nowych cenach

Niestety nie wszyscy producenci sprężarek wytrzymują wpływ osłabienia złotego na ceny. W pierwszek kolejności słaby złoty odbił się na cenach sprężarek śrubowych. Cena sprężarki śrubowej najczęściej podawana jest obecnie w euro.

Sprężarki, sprężarki powietrza 

po kilku latach utrzymywania cen na niezmienionym poziomie zaczynają drożeć.

Sprężarki tłokowe

 Gudepol drożeją od 01-07-2016. Ceny sprężarki będą nieznacznie wyższe. W pływ na zmianę cen ma poważne osłabienie złotego. Gudepol wykożystuje do montażu swoich wyrobów części produkowanych przez znanych producentów urządzeń pneumatycznych za co musi płacić w euro. To przekłada się oczywiście na cenę końcową sprężarki.

Więszość producentów sprężarek śrubowych w swoich katalogach podaje ceny w euro a to gwarantuje niezmienność cen tych sprężarek. W ABC KOMPRESORY ceny podawane są w złotówkach dlatego musimy uwzględnić zwyżkę cen u producentów. 

Sprężarki śrubowe

serii ABC produkowane dla naszej firmy na dzisiaj pozostają w cenie PROMOCYJNEJ. Polecamy Państwa uwadze szczegulnie kombajn sprężarkowy czyli ABCZO sprężarkę zabudowaną na zbiorniku powietrza z osuszaczem w cenie konkurencyjnej.

Wszystkie nasze sprężarki objęte są gwarancją producenta oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym na terenie całego kraju.

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory