Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

Sprężarki olejowe krajowych producentów dostępne w naszym sklepie

Nadal w naszej ofercie sztandarowym produktem pozostają .sprężarki olejowe. znanego niemieckiego producenta narzędzi AEG/Electrolux. W ofercie sklepu sprężarki olejowe,.sprężarki bezolejowe. znanych krajowych producentów.

Kompresor śrubowy, kompresor tłokowy

 

Sprężarki AEG dostarczane na Polski rynek zdobywają zaufanie klientów. ABC KOMPRESORY. jest jedynym w kraju importerem tych znakomitych .sprężarek tłokowych. Sprężarki śrubowe AEG. cieszą się umiarkowanym popytem ale jest to zrozumiałe bo cena wysoka i produkt w prowadzany dopiero na nasz rynek. Od początku powstania naszej firmy istniało założenie o rozwoju i wprowadzaniu nowych produktów krajowych producentów.

Dlatego w naszej ofercie znajdują się sprężarki znanych i cenionych producentów. Wszystkie sprężarki. dostarczamy naszym klientom kurierem bezpośrednio od producentów a to powoduje iż ceny oferowane przez nasz sklep są konkurencyjne.

W szerokiej ofercie sklepu, poza sprężarkami można znaleść .zbiorniki powietrza. armatura pneumatyczna.  pompy sprężarkowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

Kompresory powietrza

Nasza strona podlega ciągłym ulepszeniom i w najbliższym czasie zostanie dodana porównywarka oraz wyszukiwarka po parametrach to na pewno ułatwi .wybór odpowiedniej sprężarki.

Kompresory AEG można znaleźć na stronie importera i tak wystarczy wejść na stronę https://aeg-kompresory.pl/

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory