Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

Kompresor na zamówienie klienta

Dla ABC KOMPRESORY nie ma znaczenia jaki kompresor jest potrzebny klientowi. My dostarczymy na zamówienie każdy kompresor śrubowy, doprężacz, sprężarkę o ciśnieniu powyżej 300bar każde urządenie potrzebne do dostarczenia sprężonego powietrza..

Kompresor na zamówienie

W ABC KOMPRESORY odpowiemy na każde zapytanie i .dostarczymy kompresory. do klienta według jego zamówienia. Nie ma dla nas znaczenia kto jest producentem i czy dany .kompresor. jest dostępny w kraju. W naszej firmie niemozliwe załatwiamy od ręki a  te trudnirjsze tematy w tydzień. 

Współpracujemy z dystrybutorami kompresorów wszystkich dostępnych producentów na europejskim rynku. Na stronie ABC KOMPRESORY predstawiamy ofertę najbardziej popularnych sprężarek tłokowych oraz kompresorów śrubowych. Nie umieszczamy wszystkich producentów oraz dostępnych produktów z uwagi na przejzystość strony.

Kompresory śrubowe

Kompresory śrubowe .w segmencie najbardziej popuarnym dostępne z magazynów producentów. Najbardziej .popularne kompresory śrubowe. zabudowane na .zbiorniku powietrza z osuszaczem. lub bez osuszacza możemy dostrczyć do kilku dni od zamówienia. W naszym magazynie posiadamy modele AEG SC 500 o wydajności od 1000l/min do 2000l/min z osuszaczem. To najbardziej poszukiwane kompresory. Dlatego staramy się posiadać te kompresory w ciagłej sprzedaży. 

Sprawdź naszą ofertę kompresorów śrubowych

 Sprężarki tłokowe

Sprężarki tłokowe. praktycznie dostępne od ręki a wysyka może nastąpić w dniu zamówienia. Posiadamy w magazynie najczęściej zamawiane. sprężarki tłokowe. Te najpopularniejsze to zabudowane na zbiornikach powietrza od 50l do 270l i wydajności od 260l/min do 850l/min. Cena kompresora tłokowego. AEG jest konkurencyjna. 

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory