Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

Kompresory nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorstw

ABC KOMPRESORY w swojej ofercie posiada. kompresory znanych europejskich producentów. Zdecydowana większość oferowanych. kompresory produkcja europejska.

                                               Kompresory

Kompresory śrubowe. w naszej ofercie . urządzenia wyprodukowane przez europejskich producentów.

Po trzech latach działalności mogę zapewnić ze udało  i się w swojej ofercie utrzymać tylko tych producentów którzy gwarantują najwyzszy poziaom obsługi i gwarancji na niezawodniość.

Wszystkie oferowane kompresory. to urządzenia niezawodne. Posiadam w swojej ofercie .kompresory z najwyższwej półki. a do takich zaliczyć należy .kompresory AEG. produkowane przez Włoskiego producenta Fiac jak i .kompresory Fiac. Różnica w cenie kompresorów śrubowych o takich samych parametrach ale brendowanych jako AEG a nie Fiac wynika z polityki producenta. 

Fiac/AEG to jeden z kilku znakomitych producentów z mojej oferty. W śrud wielu zasługują jeszcze na wyróżnienie. kompresory Gudepol, Airpol oraz Atlas Copco. 

Najwięcej sprzedaje niewatpliwie najtańsze kompresory produkcji polskiego producenta .Gudepol. Te kompresory cieszą się zasłużona dobrą opinia oraz bardzo konkurencyjna ceną. Dostawa kompresorów. gudopol. następuje z regóły z magazynu a czs oczekiwania to maksymalnie 7 dni.

Zapraszam do telefonicznego  kontaktu a nasz specjakista pomoże .dobrać właściwy kompresor. do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory