Rejestracja
Twój koszyk
0,00 zł

Kompresor, kompresory w naszej ofercie

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży kompresorów pozwoliło nam na dostosowanie oferty sklepu do potrzeb klientów Nasza oferta została rozbudowana o sprężarki tłokowe, sprężarki olejowe, sprężarki bezolejowe oraz kompresory, kompresory śrubowe z napędem bezpośrednim oraz kompresory śrubowe z napędem pasowym.

Kompresor, kompresory śrubowe

W naszej ofercie znajdują się kompresory znanych Europejskich producentów. Początki jak w każdej branży nie były łatwe ale czas i zdobyte wiadomości z powodowały iż obecnie posiadam w ofercie sprężarki powietrza dostosowane do potrzeb każdego klienta. Możemy mówić o. spręzarki tłokowye. dla potrzeb małego garażu lub .sprężarka warsztatowa. Sprężarka powietrza. w zależności od wydajności i wielkości zbiornika zanjdzie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie a własciwie nie ma przedsiębiorstwa gdzie nie ma sprężarki tłokowej. 

Sprężarki bezolejowe to kolejny prodoukt z mojej oferty. Te sprężarki zanjdują zastosowanie w medycynie, stomatologii i w szędzie tam gdzie powietrze musi byc pozbawione oleju.

Kompresory śrubowe

Kompresory śrubowe. to odrębna kategoria. Posiadam w swojej ofercie .kompresory śrubowe znanych europejskich producentów.

AEG to wiodący dostawca i producent narzędzi a jego oferta została uzupełniona przez .kompresory powietrza produkowane we włoskiie fabryce Fiac. Fiac. to producent znany na całym swiecie. Kompresory śrubowe AEG .z mojej oferty posiadaja pięcioletnią gwarancję. Najbardziej popularne kompresory śrubowe. dostępne z magazynu tee mniej .poszukiwane kompresory śrubowe. sprowadzam bezpośrednio od producenta a czas oczekiwania to około 4 tygodnie.

Jak widać na stronach sklepu nasza oferta obejmuje. kompresory najbardziej znanych w Polsce producentów. Kompresory. tych producentów dostarczamy z magazynów tych producentów bezpośrednio do adresata. Kompresory tłokowe serwisowane przez dostawców. 

Kompresory AEG/Electrolux serwisowane. przez serwis ABC KOMPRESORY. Nasze kompresory w sytuacji gdy nastąpi usterka w czasie trwania gwarancji odbierane przez kuriera, naprawiane i dostarczane przez kuriera na koszt gwaranta.

Każdy  kompresor

Na życzenie dostarczamy .kompresor. pod wskazany adres za pobraniem należności przez kuriera.

Kompresor dostarczony przez kuriera należy spraqdzić przed podpianiemodbioru czy nie został uszkodzony podczas transportu. Szczególną uwagę należy zwrócić na karton czy nie nosi śladu oleju. Zaolejony karton w jakim jest zapakowany kompresor może swiadczyć o tym że w transporcie był ułożony w pozycji poziomej.

Wróć
sprężarkiBezpieczna
płatność
sprężarkaDarmowa dostawa powyżej
2 500,00 zł
sprężarkiZwrot towaru
do 14 dni
Bądź na bieżąco Zapisz się do naszego newslettera
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła? | Załóż konto
Dziękujemy za dokonanie rejestracji.
Zostałeś automatycznie zalogowany i możesz już dokonywać zakupów.
Pozdrawiamy, Zespół ABC Kompresory